You are currently viewing Wywrotka nagrodzona za najlepszą inicjatywę w 2019 roku!!!

Wywrotka nagrodzona za najlepszą inicjatywę w 2019 roku!!!

5. grudnia 2019, podczas IX Gali Obywatelskiej Stowarzyszenie Wywrotka zostało ogłoszone laureatem pierwszej edycji konkursu Pozarządowy Szczecin w kategorii „Najlepsza akcja społeczno-obywatelska”. Spośród wielu zgłoszonych i naprawdę fantastycznych inicjatyw, nasz Kajakowy Eko Patrol okazał się być bezkonkurencyjny, zdobywając pierwsze miejsce w konkursie i otrzymując z rąk Pana Prezydenta Piotra Krzystka, pamiątkową statuetkę oraz 2000 zł do wykorzystania na cele statutowe naszej organizacji.

Dla nas było to fantastyczne ukoronowanie ciężkiej i świetnie wykonanej pracy, jaką włożyliśmy w Kajakowy Eko Patrol, a warto podkreślić, że to dopiero pierwszy rok działalności wywrotowego stowarzyszenia. Nasz debiutancki rok działalności zaczęliśmy zatem z mocnym przytupem. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z IX Gali Obywatelskiej.

Na wręczeniu nagród nie skończyły się przyjemności tego wieczora. Po Gali bardzo dużo osób podchodziło do odbierającego w imieniu Stowarzyszenia nagrody Krzysztofa Sowy, pomysłodawcy Kajakowego Eko Patrolu, gratulując fantastycznego pomysłu oraz deklarując także swój udział w przyszłorocznej edycji. Wśród osób, które zadeklarowały swój udział w kolejnej edycji Kajakowego Eko Patrolu byli zarówno miejscy aktywiści, radni oraz… Prezydent Szczecina Piotr Krzystek! Bardzo cieszy nas tak wspaniały odbiór naszych działań, który pokazuje także jak bardzo są one potrzebne.

A tak prezentuje się nasza statuetka, która jest dla nas wielką dumą oraz reszta zdjęć z Gali Obywatelskiej.