Wspieraj nas robiąc zakupy w internecie w swoich ulubionych sklepach

Zapewne często robisz zakupy w internecie w popularnych sklepach i platformach typu Aliexpress, Allegro, Zalando, CCC, Pyszne.pl, Booking.com, Douglas i wielu innych. Teraz przy okazji robienia zakupu w tych sklepach, możesz wspierać Stowarzyszenie Wywrotka za i to nie płacąc dodatkowo ani grosza! Sklep, w którym dokonasz zakupu przekaże nam dodatkowo pewien procent wartości Twoich zakupów (średnio 2,5%), a Ty nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów! Brzmi super, prawda?

Jak to działa:

1. Zakładasz sobie bezpłatne konto na stronie FaniMani.pl (spokojnie, nie będą przesyłać spamu jeśli sobie tego nie życzysz).
  2. Wyszukujesz Stowarzyszenie Wywrotka jako organizację, którą chcesz wspierać.
  3. Wyszukujesz sklep, w którym chcesz zrobić zakupy. Ważne jest aby za każdym razem gdy chcesz zrobić zakupy wchodzić na stronę sklepu przez stronę FaniMani.pl! Tylko w ten sposób dany sklep będzie mógł zarejestrować Twój zakup i przekazać środki na nasze stowarzyszenie.
  4. Robisz zakupy w wybranym sklepie jak do tej pory. Nie musisz nic więcej robić.

Aby ułatwić sobie sprawę i od razu wiedzieć za zakupy w których sklepach możesz nas wspierać, możesz zainstalować w swojej przeglądarce Przypominajkę, która od razu poinformuje Cię, że dany sklep może nas wspierać. Dodatkowo za samą instalację Przypominajki, Fani Mani również przekaże nam dodatkowo 5 zł 🙂

Wpłać darowiznę na nasze konto

Możesz także przekazać dowolną darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 21 1600 1462 1890 9017 3000 0001. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na realizację naszych działań przewidzianych w regulaminie stowarzyszenia. Pamiętaj, że każdą darowiznę możesz sobie potem odliczyć od podatku. Pomaganie się opłaca!

Inne propozycje?

Jeśli masz inne propozycje lub pomysły na to jak Ty lub Twoja firma mogłyby wesprzeć działalność naszego stowarzyszenia, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na różne propozycje 🙂