You are currently viewing Trashmageddon wyróżniony po raz trzeci w konkursie Pozarządowy Szczecin

Trashmageddon wyróżniony po raz trzeci w konkursie Pozarządowy Szczecin

Grudzień jak się okazało to dla Stowarzyszenia Wywrotka okres wyróżnień za naszą działalność. Ledwo przyjechaliśmy z Warszawy, gdzie zostaliśmy finalistą ogólnopolskiego konkursu „DNA – bo pomaganie mamy w genach”, a już parę dni później przyszło nam odebrać kolejne wyróżnienie za organizację Trashmageddonu 2023 – Zemsta wulkanizatora. Tym razem wyróżnienie w konkursie „Pozarządowy Szczecin” w kategorii Akcja Społeczna, otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Szczecina, Piotra Krzystka.

Jest to już trzecie wyróżnienie dla Stowarzyszenia Wywrotka w tym konkursie za organizację Trashmageddonu. Wcześniej wyróżnienia otrzymaliśmy także w roku 2020 oraz 2021. W roku 2019 Stowarzyszenie Wywrotka zostało laureatem konkursu Pozarządowy Szczecin za organizację Kajakowego Eko Patrolu.

W tegorocznej edycji, nagrodę główną w kategorii Akcja Społeczna otrzymała Fundacja Możesz za projekt, pn. „Marsz Różowej Wstążki”. Drugie wyróżnienie w tej kategorii otrzymało Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Centrum Seniora za projekt, pn. III Tydzień Inicjatyw Senioralnych.

Laureatem w kategorii Projekt Społeczny zostało Zachodniopomorski Oddział Okręgowego PCK w Szczecinie za projekt, pn. „Centrum Integracji Polsko-Ukraińskiej”. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymała Fundacja 120/80 za warsztaty, pn. Techniki Pigmentacji i Tatuażu Sutków oraz Blizn po Rekonstrukcji Piersi, a także Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji „Synergia” za projekt, pn. Obchody Światowego Miesiąca Autyzmu pn. „Kwiecień Miesiącem Autyzmu” edycja 2023.