You are currently viewing TRASHMAGEDDON – BISMARCK CHALLENGE Podejmiesz wyzwanie?

TRASHMAGEDDON – BISMARCK CHALLENGE Podejmiesz wyzwanie?

Śmiecenie w lesie to już prawdziwa plaga! Butelki, folie, opakowania to już powszedni widok w wielu lasach. Bywają też opony, sedesy, samochodowe zderzaki i inne dziwne rzeczy. Cierpi na tym krajobraz, cierpią na tym zwierzęta. Czas powiedzieć temu dość!
Zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowej śmieciowej rywalizacji, w której zwycięzcami będą ci, którzy zbiorą najwięcej śmieci. Myślisz, że to będzie zwykłe sprzątanie śmieci? Nic bardziej mylnego! Wszystko odbędzie się 27. września w lesie otaczającym szczecińską Wieżę Bismarcka. Jest to teren piękny, ale i wymagający, pełen wzniesień i wąwozów. To gwarantuje niesamowite przeżycia podczas śmieciowej rywalizacji. Będzie przygoda, pot i łzy. Szykujcie się na prawdziwy śmieciowy TRASHMAGEDDON! Podejmiesz wyzwanie czy wymiękasz?

Zasady w pigułce:
Od chwili startu każdy będzie miał 3h na zebranie jak największej liczby śmieci. W tych zawodach nie będzie liczył się czas, ale ilość kilogramów śmieci na mecie. W rywalizacji będą mogli wziąć udział tylko zawodnicy indywidualni. Choć nie będzie to wymagane, to zachęcamy aby swój start w zawodach połączyć z ploggingiem. Plogging, to coraz bardziej popularna forma aktywności polegająca na połączeniu biegania właśnie ze zbieraniem śmieci.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a trójka najlepszych kobiet i mężczyzn dodatkowo statuetki i nagrody rzeczowe.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Obowiązuje limit startujących w ilości 70 osób!!!

Wydarzenie zostało dofinansowane przez Bosman Szczeciński w ramach Programu Bosman dla Regionu.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Szczecina Pan Piotr Krzystek.

Partnerem wydarzenia jest firma REMONDIS Szczecin, która zapewni wywóz zebranych śmieci, sklep Decathlon Szczecin, producent środków czyszczących Tenzi oraz Rentumi.

Partnerem medialnym jest portal Hot-Point.pl.