You are currently viewing Stowarzyszenie Wywrotka Zachodniopomorskim Liderem NGO 2020!!!

Stowarzyszenie Wywrotka Zachodniopomorskim Liderem NGO 2020!!!

Minęło zaledwie kilka dni od kiedy jedna z naszych akcji – Trashmageddon została wyróżniona w konkursie Pozarządowy Szczecin, a już możemy pochwalić się kolejną nagrodą. Tym razem na szczeblu województwa doceniono naszą sztandarową akcję, którą jest Kajakowy Eko Patrol, za którą otrzymaliśmy statuetkę oraz zaszczytny tytuł Zachodniopomorskiego Lidera NGO 2020 w kategorii organizacji powstałych w latach 2018-2019 i nagrodę 1200 zł. Ta radosna dla nas nowina wraz z gratulacjami i życzeniami od Marszałka Województwa, Pana Olgierda Geblewicza, została ogłoszona podczas wirtualnej edycji Zachodniopomorskiego Forum Organizacji Pozarządowych.

Cieszymy się, że drugi rok z rzędu Kajakowy Eko Patrol doceniany jest na coraz wyższych szczeblach. To już chyba taka tradycja, że latem działamy, a zimą nagrody odbieramy 🙂 Jest to miłe ukoronowanie ciężkiej pracy i poświęcenia całego wolnego czasu na działania, które i bez tego niosą wiele dobra. Dobra dla miasta, regionu, przyrody i dla nas samych.

DZIĘKUJEMY!

Zachodniopomorski Lider NGO 2020
Dyplom_Lider_NGO

„Zachodniopomorski Lider NGO” to konkurs marszałka województwa skierowany do organizacji pozarządowych z regionu. Jego głównym celem jest wyróżnienie ciekawych inicjatyw zrealizowanych przez organizacje pozarządowe.