You are currently viewing Stowarzyszenie Wywrotka na konferencji CSR & ESG – od ludzi dla ludzi w Krakowie

12. września 2023 r. Przedstawiciel Stowarzyszenia Wywrotka brał udział w konferencji „CSR & ESG – od ludzi dla ludzi” w Krakowie. Wydarzenie to miało na celu łączenie środowisk biznesu, IT oraz organizacji pozarządowych we wspólnej realizacji strategii społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR, ESG). Jest to kierunek, w którym nasze stowarzyszenie chce podążać, współpracując z biznesem przy realizacji ekologicznych działań stowarzyszenia.

Wydarzenie  składało się zarówno z interesujących paneli dyskusyjnych odbywających się równolegle na trzech salach dedykowanych NGO, biznesowi oraz branży IT. W międzyczasie odbywały się targi NGO.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu był znakomitą okazją aby przedstawić działania Stowarzyszenia Wywrotka i porozmawiać o współpracy z nie tylko z przedsiębiorcami, ale też innymi organizacjami pozarządowymi. Były to naprawdę wartościowe spotkania, które wierzymy, że zaowocują dalszym rozwojem naszych działań w przyszłości. Podobnie jak na innych spotkaniach, największe zainteresowanie wzbudził organizowany przez nas Trashmageddon.

Udział naszego Przedstawiciela w tym wydarzeniu był możliwy dzięki wsparciu ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.