You are currently viewing Nagrywamy spot promujący program grantowy Bosman dla Regionu

Nagrywamy spot promujący program grantowy Bosman dla Regionu

W połowie lutego wzięliśmy udział w nagraniu spotu video promującego nowy program grantowy Browaru Bosman Szczecin pn. „Bosman dla Regionu”. Nasz udział w tym nagraniu nie był przypadkowy. Program Bosman dla Regionu wywodzi się bowiem z Programu Grantowego „InicjaTyWy” koncernu Carlsberg Polska, do którego należy właśnie szczeciński browar. Stowarzyszenie Wywrotka było jednym z laureatów tego konkursu, dzięki czemu udało nam się po raz pierwszy zorganizować Kajakowy Eko Patrol, który zakończył się dużym sukcesem.

Finalną wersję spotu można zobaczyć poniżej:

Oczywiście Stowarzyszenie Wywrotka także złoży swój wniosek na kolejną edycję Kajakowego Eko Patrolu.