You are currently viewing Kajakowy Eko Patrol wyrusza w ostatnią misję

Kajakowy Eko Patrol wyrusza w ostatnią misję

Będzie to już piąta i ostatnia tegoroczna akcja Kajakowego Eko Patrolu, który do tej pory zebrał łącznie prawie 3,5 tony śmieci! Ostatnia misja, której celem będzie Wyspa Zielona, której nie udało się sprzątnąć poprzednim razem. Odkryliśmy tam prawdziwe wysypisko śmieci, które będziemy chcieli sprzątnąć a do zabrania będzie m.in. lodówka!

Ruszamy w niedzielę 13.09.2020 o godz. 10:00 z ul. Zapadłej (obok ul. Kolumba).

W Kajakowym Eko Patrolu będzie mogła wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która się zarejestruje, będzie chciała AKTYWNIE włączyć się w akcję sprzątania oraz dobrze umotywuje chęć swojego udziału. Poza tym wystarczy pozytywna dawka energii i odrobina uśmiechu. Sprawność i siła fizyczna też się przyda, ponieważ poza wiosłowaniem, niejednokrotnie trzeba będzie wyławiać ciężkie przedmioty. Kajakowy Eko Patrol to nie jest wszak wycieczka kajakowa. O resztę zadba Stowarzyszenie Wywrotka, które zapewni kajaki, worki, rękawice, drobny poczęstunek oraz świetną atmosferę.

UWAGA!

LICZBA MIEJSC JEST BARDZO OGRANICZONA!

PROSIMY O ZGŁOSZENIA JEDYNIE OD OSÓB W PEŁNI ZDECYDOWANYCH.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO PIĄTKU 11.09 DO GODZ. 15:00!

INFORMACJE O TYM KTO SIĘ ZAKWALIFIKOWAŁ PRZEŚLEMY UCZESTNIKOM DO GODZ. 12 W SOBOTĘ.

A tak jedną z naszych poprzednich akcji pokazywano na szklanym ekranie:

Wydarzenie zostało dofinansowane przez Bosman Szczeciński w ramach Programu Bosman dla Regionu.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Szczecina Pan Piotr Krzystek.

Partnerem wydarzenia jest firma Remondis Szczecin, która zadba o wywóz zebranych śmieci, sklep Decathlon Szczecin oraz Okręg Szczeciński Polskiego Związku Wędkarskiego i Społeczna Straż Rybacka.