You are currently viewing Kajakowy Eko Patrol wyrusza na sprzątanie Skolwina i Polic

Kajakowy Eko Patrol wyrusza na sprzątanie Skolwina i Polic

Po ostatniej wyprawie w industrialne rewiry Szczecina, tym razem Kajakowy Eko Patrol organizowany przez Stowarzyszenie Wywrotka uda się na Skolwin, aby posprzątać północne zakątki Szczecina i leżących po sąsiedzku Polic. Będzie to wyprawa w wyjątkowo piękne przyrodnicze tereny rzeki Łarpia, w której niestety śmieci też nie brakuje. Nie będzie to może wyprawa po kolejny śmieciowy rekord, ale nie o to chodzi by bić rekordy, tylko pozbyć się tego co szpeci i szkodzi przyrodzie. A co kryje Łarpia? Śmieciowe klasyki czyli butelki, puszki, folie, wiadra, ale nie zabraknie też opon a nawet brodzika prysznicowego!

Start: sobota 28.08.2021 r, godz. 11:00
Miejsce: Stanica wodniacka „Wodna” mieszcząca się na samym końcu ul. Wodnej w Szczecinie (pod słupem energetycznym)
Koniec akcji sprzątania: ok. godz. 14-15 po czym dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Skolwin i My, odbędzie się wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku.
Koniec całego wydarzenia: ok godz. 16.
UWAGA! Liczba miejsc bardzo ograniczona. Prosimy o zgłaszanie się jedynie osób w pełni zdecydowanych!

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 26.08 do godz. 15:00. Informację o tym kto się zakwalifikował prześlemy również prześlemy uczestnikom w czwartek.
Wydarzenie finansowane jest ze środków Miasta Szczecin w ramach Programu Szczecin TworzyMy.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Szczecina Pan Piotr Krzystek.

Bezpłatny odbiór zebranych odpadów gwarantuje firma Remondis Szczecin. Partnerem wydarzenia jest także sklep Decathlon Ustowo.