You are currently viewing Kajakowy Eko Patrol 2020 #3 – start zapisów

Kajakowy Eko Patrol 2020 #3 – start zapisów

Przyszedł czas na trzecią w tym roku kajakową wyprawę po śmieci pływające w Odrze i pozostawione na jej brzegu. Tym razem na cel obieramy Szczecińską Wenecję i leżącą nieopodal Wyspę Zielona. Będzie to zatem wyprawa w miejsca urokliwe, piękne przyrodniczo i pełne wielu wyjątkowych i historycznych miejsc, które będziemy sprzątać. Większość śmieci będzie dostępna z poziomu kajaka, ale po niektóre z nich trzeba będzie pofatygować się na brzeg.

Ruszamy w niedzielę 16.08.2020 o godz. 10:30 z przystani przy Bulwarze Gdańskim (na tyłach kościoła Św. Trójcy przy ul. Energetyków).

W Kajakowym Eko Patrolu będzie mogła wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która się zarejestruje, będzie chciała AKTYWNIE włączyć się w akcję sprzątania oraz dobrze umotywuje chęć swojego udziału. Poza tym wystarczy pozytywna dawka energii i odrobina uśmiechu. Sprawność i siła fizyczna też się przyda, ponieważ poza wiosłowaniem, niejednokrotnie trzeba będzie wyławiać ciężkie przedmioty. Kajakowy Eko Patrol to nie jest wszak wycieczka kajakowa. O resztę zadba Stowarzyszenie Wywrotka, które zapewni kajaki, worki, rękawice, drobny poczęstunek oraz świetną atmosferę.

UWAGA!

LICZBA MIEJSC JEST BARDZO OGRANICZONA!

PROSIMY O ZGŁOSZENIA JEDYNIE OD OSÓB W PEŁNI ZDECYDOWANYCH.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO PIĄTKU 14.08 DO GODZ. 15:00!

A tak naszą poprzednią akcję pokazywano na szklanym ekranie:

Wydarzenie zostało dofinansowane przez Bosman Szczeciński w ramach Programu Bosman dla Regionu.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Szczecina Pan Piotr Krzystek.

Partnerem wydarzenia jest firma Remondis Szczecin, która zadba o wywóz zebranych śmieci oraz Decathlon Szczecin.