You are currently viewing Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki na Wspieram.to!

Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki na Wspieram.to!

Od końca maja 2020 r. trwała nasza zbiórka na portalu croudfoundingowym Wspieram.to w ramach akcji Eko Energia na Start, której inicjatorem była firma innogy Polska, dodająca do każdej wpłaty od siebie dodatkowe 10 zł. Celem naszej zbiórki było zebranie funduszy na organizacje kolejnych Kajakowych Eko Patroli. Przyszedł czas aby oficjalnie podsumować zbiórkę oraz podziękować wszystkim, którzy wzięli w niej udział.

W wyniku prowadzonej zbiórki udało się ostatecznie zebrać kwotę 3460 zł. Środki te będziemy chcieli wykorzystać na organizację kilku niewielkich Kajakowych Eko Patroli w przyszłym roku (obecnie mamy zagwarantowane finansowanie w ramach Programu Bosman dla Regionu) w różnych lokalizacjach poza Szczecinem, gdyż nie chcemy działać wyłącznie w Grodzie Gryfa.

Zgodnie ze złożoną obietnicą, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam zaufali, wiedzą jaka dobrą robotę wykonujemy i zdecydowali się wpłacić określone kwoty, a są to w kolejności dokonywania wpłat:

Maciej Dussel

Ida Jędrzejewska 

Katarzyna Kehl 

Jolanta Bernat

Paweł Słowiński

Paulina z Białegostoku

Wiesława Błudzin

Rozalia Wawruszczak

Ogromne podziękowanie kierujemy także dla inicjatora zbiórki, firmy innogy Polska, która dodatkowo wsparła nas kwotą 3000 zł wyróżniając Kajakowy Eko Patrol ze względu na podjęcie bardzo ważnego tematu i realne działania na rzecz poprawy stanu naszego środowiska.

Wszystkim razem i każdemu z osobna bardzo serdecznie dziękujemy!

Na koniec zostawiamy link do magazynu Business Insider, w którym podsumowano całą akcję. Jest w nim też mała wzmianka o nas 😉