Stowarzyszenie Wywrotka jest otwarte na współpracę z każdym, kto czuje i chce działać podobnie jak my, nie boi się wyzwań i ma głowę pełną pomysłów, które wspólnie moglibyśmy przełożyć na realne działania. Można działać razem z nami na dwa sposoby:

Zostań wolontariuszem

Jeśli chcesz realnie działać i pomagać w działaniach Stowarzyszenia, zostań naszym wolontariuszem! W zależności od prowadzonych działań, będziesz zaangażowany/a w prace związane z przygotowaniem i realizacją poszczególnych projektów, które dadzą Tobie nie tylko wiele satysfakcji, ale wielokrotnie nauczą Cię wielu nowych rzeczy. Zdobyte w ten sposób doświadczenie praktyczne z pewnością zaowocuje w Twoim życiu prywatnym oraz dalszej karierze zawodowej. Dodatkowo każdy wolontariusz otrzymuje ubezpieczenie NNW oraz na życzenie zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Dołącz do Stowarzyszenia

Jeśli uznasz, że jesteś takim samym wywrotowcem jak reszta członków Stowarzyszenia i chcesz aktywnie działać na jego rzecz oraz kreować jego dalsze działania, możesz zostać członkiem Wywrotki. Do grona członków Stowarzyszenia zapraszamy każdego, kto akceptuje nasz regulamin i chce działać w ramach przyjętych obszarów działalności pożytku publicznego, a przy tym wykazuje się dużą odpowiedzialnością i samodzielnością w działaniu.

Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu jest warunkiem absolutnie koniecznym. Każde nasze działanie realizowane jest w oparciu o określony budżet, harmonogram i przede wszystkim umowę z grantodawcą. Podejmując się jakiegoś działania, każda zaangażowana w nie osoba musi mieć pewność, że będzie w stanie wykonać powierzone mu w ramach projektu zadanie w określonym czasie. Z tym każdy członek Stowarzyszenia będzie musiał się zmierzyć. Ale spokojnie. To tylko tak strasznie brzmi 🙂 Każdy zawsze będzie mógł liczyć na pomoc i wsparcie bardziej doświadczonych członków Wywrotki.

Co ważne, członkowie Wywrotki nie płacą żadnych składek członkowskich, jak to często ma miejsce w innych stowarzyszeniach. Twoja praca i zaangażowanie na rzecz Stowarzyszenia w zupełności wystarczy by działać skutecznie, efektywnie i efektownie oraz czerpać z tego ogrom satysfakcji.

Jeśli jesteś zainteresowany/a którąś z powyższych form współpracy z nami, po prostu napisz 🙂